Výzva k podávání nominací na ocenění nejlepších sportovců a sportovních kolektivů za rok 2023

A_sport.jpg V rámci veřejné prezentace sportovní činnosti vyhlašuje město Uherské Hradiště každoročně nejlepší sportovce a sportovní kolektivy za vynikající sportovní výsledky a vzornou reprezentaci města za uplynulý rok. Návrhy na nominace nejlepších sportovců a kolektivů za rok 2023 je možné podávat do 15. prosince.

Jako každý rok, také tentokrát bude vyhlášení prováděno v kategoriích mládež, dospělí, kolektiv, trenér, mimořádná cena za přínos sportu či cena fair play. Statut vyhlášení nejlepších sportovců je dostupný na stránkách města (www.mesto-uh.cz/nejlepsi-sportovci).

Návrhy na nominace může podat jakákoliv právnická nebo fyzická osoba. Nominace musí být podány písemně na standardizovaném formuláři do 15. prosince 2023 na adresu: Město Uherské Hradiště, Odbor kultury, školství a sportu, Masarykovo nám. 19, Uherské Hradiště (formulář je dostupný také zde: www.mesto-uh.cz/formulare-sport).

foto ilustr.

Odbor kultury, školství a sportu
Oddělení školství a sportu
Protzkarova 33