Užijte si prázdniny a dovolené!

holiday.jpeg

Milí přátelé,

před pár dny začaly opravdové prázdniny a také doba vašich dovolených, proto vám všem přeji krásné léto a také to, abyste si i se svými rodinami a blízkými odpočinuli a strávili spolu hezký čas.

Doufám, že se během letních měsíců opět ve větší míře neobjeví koronavirus a že se budou moci uskutečnit akce, které nám po dlouhé jarní karanténě mohou připadat vzácné. Jednou z nich je Letní filmová škola, která nás čeká od pátku 7. do středy 12. srpna. Přípravami žijí také zářijové Slovácké slavnosti vína a otevřených památek a já doufám, že se druhý víkend v září všichni setkáme v Uherském Hradišti ve zdraví a v pohodě.

Vám i vašim rodinám přeji, abyste si splnili veškerá očekávání, která do dnů volna a odpočinku vkládáte. Hezké léto!

Stanislav Blaha,

starosta města Uherské Hradiště