Starosta přivítal prvního občánka roku 2017

1.JPG Nového občánka města, Lukáška Zálešáka, přivítal v úterý 28. března starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha. První dítě roku 2017 s trvalým pobytem v Uherském Hradišti se narodilo dne 4. ledna ve 03:06 hodin v Uherskohradišťské nemocnici.

"Vaše úloha rodičů je prakticky nenahraditelná. Z celého srdce Vám přeji, aby se Vám podařilo udělat tomu malému človíčkovi jeho život krásným. Ale v nelehkých chvílích mu podejte svou ruku, protože někdy to může být ta jediná ruka schopná pomoci," řekl starosta Stanislav Blaha rodičům Jitce Mikušové a Romanu Zálešákovi. "Nic jiného na světě není důležitější než rodina," uzavřel.

Zvyk přijímat prvního občánka města Uherského Hradiště v daném roce je doprovázen darem 10 tisíc korun a věnováním pamětního listu rodičům.