Památka zesnulých - prodloužení provozní doby pohřebišť

hřbitov Mařatice.jpg Vážení občané, v období kolem Památky zesnulých, tedy od 28. října do 5. listopadu 2023, bude provozní doba uherskohradišťských pohřebišť prodloužena od 7:00 do 21:00 hodin.

Od 6. listopadu 2023 do 31. března 2024 budou pohřebiště přístupná dle otevírací doby pro zimní období, tedy od 7:00 do 18:00 hodin.

Městská policie Uherské Hradiště bude v období největší návštěvnosti pohřebišť v souvislosti s Památkou zesnulých vykonávat standardní opatření v denních i večerních hodinách jak přímo na pohřebištích, tak v jejich okolí, např. při parkování návštěvníků apod.

Městská policie žádá návštěvníky pohřebišť, aby důsledně respektovali dopravní značení, případně pokyny hlídek při parkování a aby nenechávali své osobní věci v autech na parkovištích.

Dovolujeme si upozornit také na dodržování řádu pohřebišť (dostupný zde), zejména pak na nutnost dodržování bezpečnosti při nakládání s otevřeným ohněm.