Od neděle 11. června dojde ke změnám v jízdních řádech IDZK

autobusy_A.jpg Vážení občané, Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje nás informoval o tom, že od neděle 11. června 2023 dochází ke změnám v jízdních řádech. Integrovaná doprava Zlínského kraje nabídne několik nových spojů, případně dojde k drobným časovým posunům v jízdních řádech stávajících spojů.

AUTOBUSOVÉ LINKY - Uherskohradišťsko:

- Do Uherského Hradiště budou jezdit nové večerní víkendové spoje ze Zlína, a to na lince 170 přes Napajedla i na lince 180 přes Babice.

- Nové nedělní večerní spoje vyjedou mezi Uherským Brodem a Zlínem na linkách 190 přes Luhačovice i 192 přes Velký Ořechov. Na lince 190 navíc vyjedou i nové víkendové ranní spoje z Uherského Brodu do Luhačovic a zpět.

- Nové víkendové spoje vzniknou také na linkách 325 a 355 z Uherské Hradiště a Uherského Brodu do Horního Němčí.

- Dopolední víkendový spoj do Ostravy na lince 975 pojede nově místo z Luhačovic už z Uherského Brodu.

ŽELEZNIČNÍ LINKY

Na trati 341 Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk bude v období letních prázdnin rozšířen provoz spěšných vlaků do/z Bylnice a celoročně rozšířen provoz spěšných vlaků v úseku Uherský Brod - Pitín zastávka. V souvislosti s rozšířením provozu spěšných vlaků bude trasa některých osobních vlaků zkrácena do Bojkovic. Bude také opožděn odjezd spěšného vlaku z Uherského Hradiště směr Staré Město u UH na 13.22 hod., všechny přípoje ve Starém Městě u UH zůstanou zachovány.

Celý článek IDZK: ZDE

Web IDZK: ZDE