Navrhnout osobnosti na Cenu města můžete také vy

2023-10-15_110.jpg Také letos se bude v Uherském Hradišti vybírat osobnost, která by si zasloužila být oceněna Cenou města Uherské Hradiště.

Návrhy na udělení Ceny města za rok 2023 je možné podávat již nyní. Osobnosti mohou navrhnout jak fyzické, tak i právnické osoby, návrhy však musí být vyhotoveny písemně. Podání musí obsahovat jméno, příjmení a adresu bydliště fyzické osoby, nebo název a sídlo právnické osoby, které má být cena udělena. Součástí návrhu musí být také zdůvodnění, za co je jmenovaný na ocenění nominován.

V loňském roce převzala Cenu města Uherské Hradiště (za rok 2022) folkloristka a pedagožka Jana Polášková (úvodní foto) a stala se tak v pořadí už 34. držitelkou tohoto prestižního ocenění.

Cena města Uherské Hradiště je udělována Zastupitelstvem města Uherské Hradiště jednou ročně za podstatný přínos pro město Uherské Hradiště. Uděluje se zpětně za předchozí rok.

Návrhy na udělení Ceny města přijímá Útvar kanceláře starosty na Městském úřadu v Uherském Hradišti do 30. dubna 2024.

Útvar kanceláře starosty: Masarykovo náměstí 19, Uherské Hradiště